Suché a poškozené vlasy potřebují „opravit“

Jsou vaše vlasy suché jako sláma, bez lesku. Lámou se a třepí se jim konečky? Dopřejte jim pořádnou regeneraci.

První pomoc – keratin Poškozený vlas má narušenou strukturu, drsný šupinatý povrch plný otvorů, protože mu chybí jemná ochranná vrstva. Je potřeba mu dodat správné živiny, aby se zase vzpamatoval. K tomu je ovšem potřeba vybrat si vhodné produkty. V první řadě je potřeba, aby se vlasová vlákna zacelila a hloubkově zregenerovala. K tomu poslouží přípravky s keratinem.

Také vás může zajímat ...

Keratin je protein, který je základní přirozenou složkou vlasů. Při špatné péči, výživě i vlivem stresu může docházet k jeho postupnému ubývání, což se právě projeví na špatném stavu vlasů – ztrácejí elasticitu, lámou se, třepí a na pohled působí jako matná koudel. V případě opravdu špatného vzhledu dopřejte vlasům regenerační keratinovou kúru v kadeřnickém salonu nebo doma.

Pořiďte si také keratinový šampon, kondicionér, masku či bezoplachvou péči.

Ochranné oleje Suchým a poškozeným vlasům prosp+ěje i používání vlasových olejů. Ty jim sice neposkytnou hloubkovou regeneraci, ale ochrání je před vnějšími vlivy, dodají lesk a uhladí roztřepené konečky i vlasy celkově. Nepřežeňte to ale s množstvím, aby vlasy nezatížily a ty pak nepůsobily zplihle.

Stačí v závislosti na délce vlasů rozetřít pár kapek olejíčku v prstech, nanést na konečky a lehce jimi pročísnout vlasy po umytí.

Nebo jej vetřete do vlasů chvíli před mytím, aby jim poskytl maximální výživu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...