Svému exmanželovi nemůže přijít na jméno!

Nejraději by zapomněla, že nějaký Plekanec existuje.

Vypadá to, že se snaží za minulostí udělat Lucie Vondráčková (40) pořádně tlustou čáru. Nejenom, že rychle po nabytí nemovitosti v Kavčích horách luxusní byt prodala, ale navíc zbavila i příjmení svého exmanžela Tomáše Plekance (37)!

Také vás může zajímat ...

Pálí za sebou mosty. Zpěvačka Lucie Vondráčková (40) by byla nejraději, kdyby ji už do konce života s exmanželem Tomášem Plekancem (37) nic nespojovalo. To sice s ohledem na dva jejich syny nejde, ovšem některé možnosti, jak se oprostit přece jen Vondráčková má a dokonce je využila.

Byt na Kavčích horách prodala za skoro 30 milionů

Nově už totiž ani úředně „nenosí“ příjmení svého bývalého manžela, což jasně značí, že opravdu dělá vše proto, aby ji s ním v budoucnu spojovali jen synové.

Aby si to ale pojistila, tak krátce po nabytí bytu v Kavčích horách, který byl součástí vyrovnání, luxusní nemovitost prodala za 28,5 milionu korun. A to i přes to, že si v bytě 5+KK mohla luxusně žít.

Vadilo jí ale údajně, že ji mohli sledovat sousedé a navíc byl úzce spjatý s Plekancem. Ačkoli ale přišla o jednu nemovitost, do jedné další také investovala. Pořídila si nebytový prostor v suterénu památkově chráněného domu na pražské Malé Straně. Co s ním ale zamýšlí je zatím neznámé.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama