Syn Věry Špinarové se zbavil její chalupy

Všichni si pamatují, jak zpěvačka od Pánaboha Věra Špinarová (†65), která před více než třemi lety skonala přímo na jevišti, lpěla na své chalupě v Pohořílkách u Fulneku.

Z polorozpadlé kuči udělala rezidenci s bazénem a vířivkou, vždy se sem po šňůře s úlevou vracela k svému vlčákovi Nerovi. Nyní už se ovšem do domu stěhují noví majitelé, protože ho syn, hudebník Adam Pavlík (45), prodal.

Také vás může zajímat ...

Jak řekl, za dům utržil sedm milionů korun, z kterých doplatí hypotéku, která vázne na jeho bungalovu kousek od Ostravy.

„A zbytek investuju. Tak by mi to i mamka schválila,“ říká Adam s tím, že by nejspíš žádný bungalov nestavěl, kdyby se nemusel postarat o zmíněného pětiletého vlčáka. Do domu po matce se stěhovat nechtěl, Pohořílky jsou daleko pro dceru Johanku, která ještě chodí do školy a do kroužků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama