Sžírá ji neskutečná žárlivost a pomluvy

Když do hry vstoupí žárlivost a vnitřní nejistota, je to vždycky potíž. Své o tom ví i herečka Jitka Čvančarová (41). Zapletla se navíc do nepříjemných pomluv, které mnoho žen jistě nepotěší. Jitka si ráda klade vysoké cíle a na ženy, jež takové nejsou, pohlíží tak trochu svrchu.

Bez servítek se tak pustila do žen, které navštěvují taneční studio jejího manžela Petra Čadka (40). „Překvapilo mě, kolik českých žen se spokojí s tím, že něco umí jen napůl,“ uvedla kousavě herečka. Je patrné, že nemůže skousnout fakt, že se kolem jejího pohledného muže pohybuje celá řada krásných a natěšených žen, jež si užívají každé chvíle strávené v jeho náručí.

Také vás může zajímat ...

Ona sama je sice pěkná, avšak dvě mateřství a nepřetržitá chuť k jídlu se na jejím zevnějšku přece jen podepsaly.

Dala jim co proto

„Vím o sobě, že se mi váha pohybuje nahoru a dolů a mám plnější tvary. Nikdy ze mě nebude vychrtlina,“ tvrdí Čvančarová. To ji očividně tak trochu žere, protože následně si neodpustí pomluvit jiné ženy, které se však na rozdíl od ní nechtějí smířit s tím, že by byly silnější, a chodí k jejímu manželovi například na hodiny klasického baletu.

„Hodně mě překvapilo, jak moc jsou v Tančírně hodiny klasického baletu pro dospělé žádané. Vůbec jsem netušila, že Češky, jimž je kolem čtyřiceti, mají ještě odvahu a chuť obout si piškoty.

To já bych si už dneska k tyči nestoupla,“ řekla herečka, kterou zřejmě představa jejích vrstevnic v nadýchaných bílých sukních přijde bizarní a směsná.

Odrazuje ženy od tanečních kurzů

A svůj názor se nebojí dávat najevo, ačkoli tím akorát tak potápí manželův podnik. Chce ženy odradit schválně, aby měla manžela jen sama pro sebe? Skoro to tak vypadá. Ženy však svými kousavými komentáři stejně neodradí. Navíc když mají možnost zatančit si se špičkami ve svém oboru. A především ne každá žena chce celý život nosit kila navíc a doufat, že to jejímu manželovi nebude vadit.

Není žádným tajemstvím, že Jitka se svou váhou vždy bojovala a také s přebytkem energie, kterou by ale mohla vypustit právě na tanečních hodinách svého manžela.

Mohla by tak manžela pravidelně kontrolovat a nemusela by žárlit na všechny krásné tanečnice.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...