Táhne to s oběma naráz?

Okolnosti nasvědčují, že americký herec Brad Pitt (55) se obává toho, aby nezůstal sám, proto to teď raději hraje na dvě strany. Nedávno byl totiž přistižen, jak si hodiny povídal s herečkou Angelinou Jolie (43), se kterou se ještě stále nerozvedl.

Také vás může zajímat ...

Nyní byl ale nachytán na narozeninové oslavě své bývalé ženy Jennifer Aniston (50). Přitom Brad ví, že mezi Angelinou a Jennifer je to na ostří nože! Proč to tedy dělá? Zdá se, že stále chová city k Jennifer, a je tedy patrné, že se k ní chce možná i vrátit.

Jenomže na druhou stranu si evidentně nechce dočista rozhněvat ani Angelinu. Je ale otázkou, zda mu rivalky jeho chování budou nadále trpět a nakonec mu ještě nedají obě košem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...