Tají manželskou krizi?

Herecký pár Penélope Cruz (45) a Javier Bardem (50) jsou ve společnosti k vidění čím dál vzácněji. Dokonce se bok po boku neobjevili ani na červeném koberci ku příležitosti filmového festivalu v Cannes, ačkoli tam ještě loni společně působili jako dvě zamilované hrdličky.

Také vás může zajímat ...

Bardem s e naopak letos tiskl ke své herecké kolegyni Charlotte Gainsbourg (47), a dokonce i společně pózovali pro fotografy. A jelikož poté také vyrazili na zahajovací film Mrtví neumírají, ve kterém ani jeden z nich nehraje, není divu, že se začínají rojit spekulace o tom, jestli jejich manželství neprochází krizí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...