Tajné kšefty z minulosti

Pikantní informaci po prozradila po letech zpěvačka Hana Zagorová (72). Pochlubila se totiž svými výdělky ještě z dob komunismu. V legendárním projevu o ní tehdy generální tajemník ÚV KSČ Milouš Jakeš (96) prohlásil, že je sice milá holka, ale bere i sto tisíc měsíčně.

Také vás může zajímat ...

Zagorová se k tomu vyjádřila až teď skoro po třiceti letech. „Ať jsem zpívala v hale anebo v divadle, měla jsem šest set korun za představení, což byla jiná částka, než dnes. A měla jsem i dvacet osm vystoupení měsíčně,“ prozradila Zagorová.

Sto tisíc měsíčně bylo sice příliš, ale na dvě stě tisíc ročně si tímhle tempem přišla. Což bylo o hodně víc peněz, než kolik bral obyčejný smrtelník.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama