Tak dlouho vybírala, až nakonec přebrala?

Kolegové z Modrého kódu, a nejen oni, stále spekulují, proč tak okouzlující herečka, jako je Sabina Laurinová (48) žije stále bez partnera, obklopená dvěma dcerami, Valentýnou (18) a Majou (11).

Také vás může zajímat ...

Otcové dcer, rocker Pepa Vojtek (54) a zubař Karel Kameník (52), ji opustili, aniž si ji vzali, již před lety a od té doby se herečka utápí v krátkodobých známostech většinou s mladšími partnery, kteří rovněž po pár týdnech zvedají kotvy.

Podle některých hlasů hledá špatně, měla by si vybírat ve vyšší, a tedy i bohatší věkové kategorii, podle jiných má na partnery vysoké nároky. Je ovšem také možné, že už partnera má a po zkušenostech s bulvárním tiskem ho tají. Některé zdroje naznačují, že se herečka tajně schází s kolegou, nikoli ze seriálu, ale z divadla. Budoucnost ukáže, jak to je.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...