Takovou nenávist nečekala!

Kráska Denisa Nesvačilová (29), která je novou tváří Slunečné, se děsila reakcí diváků, ale to, co následovalo, opravdu nečekala.

Také vás může zajímat ...

Již před oficiálním odvysíláním dílu, ve kterém se objevila poprvé, jí totiž fanoušci vyhrožovali smrtí. „Musím se přiznat, že když se začal promítat první díl, radši jsem se trochu opila. Naštěstí je to tak, jak jsem několik měsíců předesílala, že až diváci Karolínu uvidí, bude to v pohodě,“ spadl Denise velký kámen ze srdce.

Denisa Nesvačilová a Marek Lambora

Karolína totiž není mrcha. Je trošku živější, a tím, že je z dětského domova, má ty věci nastavené trošku jinak. Je sólistka, ale zlá není. A to, že se někdo zamiluje do ní a ona do někoho, není trestné. „Ať si každý zamete před vlastním prahem,“ brání pohnutky své postavy sexy zrzka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...