Táňa Dyková: Dýka v zádech. Dyk je nevybouřený!

Možná se to dalo čekat. Jako velká vítězka si svého času připadala Táňa Dyková, když ulovila o sedm let mladšího miláčka paní a dívek, Vojtu Dyka (35).

Věci se ale někdy dost dramaticky mění. Nyní Táně nezbývá než doufat, že se nejednalo o takzvané Pyrrhovo vítězství. Dyk byl v době jejich seznámení v divadle La Fabrika, kde spolu hráli, ještě nezralým mladíčkem, kterému do dospělosti mnohé scházelo.

Také vás může zajímat ...

Muži v takovém věku nejsou v dnešní době ještě zdaleka připraveni na vážnou známost a zakládání rodiny, zatímco Vojta se právě do těchto činností s elánem pustil. Táně zbývala maličkost: rozvést se a porodit Dykovi dítě, její třetí.

To všechno udělala a nakonec si na partnera sehnala i razítko, dnes už jsou manželé, Táňa hrdě nosí příjmení svého drahého. Nyní však přišel očekávaný úder. Když se herec a muzikant zamýšlí nad minulostí, říká: „Divoký to ani nebylo.

Teď si zpětně říkám, že jsem do toho mohl víc šlápnout. Ale já jsem se celkem brzy seznámil s Táňou, takže jsem měl už za doby kapely děti.“ Z čehož vyplývá, že se umělec cítí nevybouřený. Táňa by si ho měla pořádně hlídat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama