Táňa Vilhelmová a Vojta Dyk: Potvrdila konečně rozchod?

Oficiálně pár ještě nic neoznámil, ale o jejich rozchodu si cvrlikají i vrabci na střeše. Herečka TÁŇA VILHELMOVÁ (40) dokonce ani nic nepředstírá a přestala VOJTU DYKA (33) doprovázet na důležité společenské akce.

Po osmi letech je zřejmě konec

Také vás může zajímat ...

Chyběla na premiéře Dykova filmu Důvěrný nepřítel, kde se musel tulit k mladé kolegyni ZUZANĚ PORUBJAKOVÉ (33), a zmeškala i pro Vojtu důležité uvedení nového muzikálu, kde má hlavní roli. Proč ho vůbec nepodporuje? Dyk její nepřítomnost vysvětlil tím, že je Vilhelmová nemocná. To už by ale musela stonat alespoň dva měsíce.

Odstěhoval se

Dřív přitom ti dva bez sebe nedali ani ránu a na veřejnosti se k sobě neustále měli jako zamilované hrdličky. Tomu je ale konec. Je možné, že po osmi letech zjistili, že už spolu být nechtějí. Vojta si už prý pořídil nový byt, takže je vše jen otázka času..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...