Tělové zábaly, po kterých rozkvetete do krásy

Toužíte po hebké a hladké pokožce? Pak vyzkoušejte tělové zábaly. Dopřejte si je zadarmo, v pohodlí domova.

K jejich přípravě vám stačí suroviny, které máte běžně ve své lednici nebo špajzce.

Také vás může zajímat ...

Ze zeleného čaje

Má výborné detoxikační a hydratační účinky. Smíchejte pět lžic sypaného čaje s 250 gramy tvarohu a vzniklou směsí si namažte tělo. Zabalte se do ručníku a odpočívejte asi 15 minut. Poté vše smyjte vodou a namažte se tělovým krémem nebo olejem.

Brusinkový

Brusinky obsahují vitaminy C a E, díky nim bude pokožka pěkně jemná a pročištěná. Hrnek čerstvých nebo sušených brusinek rozmačkejte v bílém jogurtu. Přidejte trochu olivového oleje a lžíci medu. Masku nanášejte na místa, kde kůže stárne rychleji, například na krk a dekolt, lokty atd.

Z ovesných vloček

Vločky mají čistící účinky, obsahují velké množství vitaminů B a vyhlazují pokožku. Dvě hrsti hrubě mletých vloček smíchejte s medem, až vznikne lepivá hmota. Přidejte špetku skořice (pro lepší prokrvení) a třtinový cukr (pro lepší obroušení). Směs vmasírujte na problematické partie. Nechte 5 minut působit, poté dobře smyjte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

reklama