Tipy pro šťastný život kočky

Kočky, které žijí pouze v bytě a vedou gaučový život, se dožívají v průměru patnácti let. Poradíme vám, jak váš interiér vylepšit, aby se v něm cítily co nejlépe.

Zelená džungle – vypěstujte nebo kupte kočičí trávu či šantu kočičí a umístěte ji na okno, na které svítí sluníčko. Vaší kočce tak vytvoříte lákavý ostrov vegetace.

Šantový bublifuk – ve specializovaných prodejnách s chovatelskými potřebami nebo na internetu můžete zakoupit kočičí bublifuk s příchutí šanty kočičí. Bublinky vyfouknete do vzduchu a vaše kočka je bude bláznivě nahánět.

Fontána na pití – je pro kočky mnohem lepším zdrojem vody než obyčejná miska se stojatou vodou. Fontány reagují na přirozené potřeby koček a snaží se předcházet problémům s nedostatečným pitím. Navíc voda ve fontáně cirkuluje přes filtr, který zachycuje bakteriální i toxické nečistoty.

Hračky – laserové ukazovátko nebo hopíky jsou další báječnou zábavou pro kočky, která vyžaduje i značnou fyzickou námahu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...