Tlačí partnera do svatby?

Trvalo dlouho než si Kristýna Leichtová (33) našla partnera, se kterým by mohla založit rodinu. Po mnoha zklamáních a jedněch zrušených zásnubách se ale dočkala a potkala svého současného partnera Vojtěcha Štěpánka (34).

Společně přivedli na svět dceru Dorotku (5 měsíců). O svatbě však zatím nebyla řeč, což herečku značně znervózňuje. Je totiž v tomto ohledu poměrně staromódní a ráda by měla kompletní rodinu. „Svatba je pro mě ožehavá otázka, protože jednou jsem zasnoubená byla, a pak z toho sešlo,“ postěžovala si.

Také vás může zajímat ...

Tvrdí sice, že na partnera netlačí, nicméně z každého jejího vyjádření je zřejmé, jak moc by chtěla být už vdanou paní. Nijak se netají tím, že by jí žádost o ruku udělala velikou radost, jenže žádná zatím nepřišla.

Nezbývá než doufat, že svým naléháním Leichtová svého partnera od žádosti spíš neodradila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...