Tomáš Hanák : Chybí mu svoboda!

V jeho cestovatelských plánech mu nahrává i fakt, že hodlá zavřít svou nádražní hospodu.

Zdá se, že se TOMÁŠ HANÁK (60) po 18 letech manželství začíná ve svazku dusit. Jak jinak si vysvětlit, že herec před časem odcestoval na půl roku do ciziny, kde si užíval samoty a hlavně svobody a náramně se mu tento styl života zalíbil.

„Půl roku jsem teď nebyl doma, pořád jsem cestoval a viděl jsem daleké kraje,“ pochvaluje si své dobrodružství Hanák s tím, že se mu velmi líbil měsíční pobyt ve Vietnamu, kde cestoval na ojeté motorce a cítil se volný jako pták. A co je na tom nejhorší, že bez ohledu na to, že by zase svou půvabnou choť delší dobu neviděl, hodlá si to brzy zopakovat. „První desítky let chcete být s tím partnerem pořád, pak ale zjistíte, že když se ti dva shodnou, vyhovuje jim se vidět čtvrt roku intenzivně a čtvrt roku vůbec,“ tvrdí Tomáš, který tím poukazuje na to, že ani jeho ženě se po něm dvakrát stýskat nebude.

.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...