Třese se blond kráska k oltáři?

Vnadná moderátorka Eva Perkausová (24) se snaží ze své současné popularity vyždímat, co to dá. A hlavně být co nejvíc vidět. Co má tentokrát Eva za lubem? Na internet totiž vystavila fotografii z tělocvičny s popiskem, že trénuje tanec cha-cha.

Také vás může zajímat ...

Znamená to snad, že se mladší konkurence moderátorky Lucky Borhyové (40) poctivě připravuje na utajovanou veselku s jejím údajným pří telem bohatým podnikatelem Ivanem Heckem? O tom zatím na veřejnosti příliš nemluví.

Možná ho tím chtěla jen trochu pošťouchnout, aby se odhodlal k nějakého činu. Určitě by se jí hodilo, aby podnikatele konečně „dohnala“ před oltář. Třeba by potom sekla i s moderováním zpráv a mohla pohodlně zůstat doma Nebo je to všechno jinak a Eva chce ukázat své taneční umění, aby byla horkou favoritkou do případné další řady StarDance, která je letos už v plném proudu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...