Třetí rána! Štědrý bojuje s Alzheimerem!

Říká se do třetice všeho dobrého. V případě zpěváka Karla Štědrého (80) to ale platí spíš přesně naopak. Po tom, co mu lékaři objevili už dvakrát zákeřnou rakovinu, mu tentokrát diagnostikovali Alzheimerovu nemoc.

„O své nemoci vím a zatím ji vzhledem k okolnostem celkem zvládám. Beru léky, které mají jevy nemoci zpomalit,“ popisuje průběh svého zdravotního stavu sám Karel. Přijde kvůli další osudové ráně o své drahocenné vzpomínky? Zpěvák přiznal, že už teď se snaží opakovat si alespoň texty svých písní, aby je všechny nezapomněl.

Chce tedy s nemocí bojovat, ale i přesto ho neopouští ty nejčernější myšlenky. Svěřil se totiž, že od astrologa má předpovězeno, že tu bude do devadesáti let.

Také vás může zajímat ...

Vrátí se ještě zpěvák, který je zároveň velmi dobrým přítelem samotného zlatého slavíka Karla Gotta (78), někdy zpátky ke své práci a milovanému sportu, jak se mu to v minulosti nejednou povedlo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...