Uklidňující masáž spánku

Pokud jste často unavená, ubírá vám to na kráse! Ale s námi tento problém už mít nebudete! Kouzlo krásy spočívá v jednoduchých masážích! Tak pojďme na to!

Také vás může zajímat ...

Kroužkování

Na spánky si přiložte ukazováček a prostředníček. Lehce prsty přitlačte na spánkovou kost a krouživým pohybem v protisměru hodinových ručiček nimi pohybujte. Cvik praktikujte dvakrát denně po pěti minutách. Navíc díky této technice snížíte i bolesti hlavy v počátcích bolestí.

Tlakové impulzy

Z rukou utvořte pěsti kromě palců, ty přiložte polštářky ke spánkům a ukazováčky přiložte na zavřené oči. Palci ve vteřinových intervalech tlačte a polevujte tlak. Pro lepší účinky opakujte několikrát denně po dobu dvou minut. Únava po čtvrt hodině ustoupí!

Zahřívání

Na spánky si přiložte dlaně a nechejte působit hřejivé teplo. Pokud spánkovou kost a její okolí zahříváte, lépe se oblast prokrvuje a tím pádem ustupuje únava. Zahřívání provádějte jednou denně ve večerních hodinách po dobu pěti minut. Pro lepší účinky je potřeba tento cvik provádět každý den.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama