Uřízl si ostudu! Jeho pořad nikoho nebaví

V minulosti Václav Kopta (53) zazářil ve filmu Sněženky a machři a televize rozhodla, že je načase úspěch zopakovat! Jenže podle diváků si pro to zvolil špatný způsob! Václav má nyní v televizi vlastní pořad s názvem Kopta show. Mělo se jednat o zábavnou talkshow plnou zajímavých hostů. Ale opak je pravdou, bouří se fanoušci!

Podle nich je to ubohé, bez humoru a někteří to srovnávají i s dalšími televizními propadáky, jako byly třeba pořady Mr. GS či Show Leoše Mareše (42)! Ustojí Kopta drsnou kritiku? „Nehroutím se.Čekal jsem to. Český divák je konzervativní, to víme všichni, a nějakou dobu potrvá, než si zvykne na nový formát,“ řekl v jednom z rozhovorů. Kritika mu tedy velkou hlavu nedělá.

Také vás může zajímat ...

Ale neudělal by líp, kdyby se místo nezáživných plků příští rok znovu přihlásil do StarDance?

Určitě by pobavil mnohem víc diváků!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...