Utratil všechno, co měl

Neustálé nářky televizního baviče a herce Jiřího Krampola (78), jak je na tom finančně špatně, nabírají ve světle nových informací docela jiný směr.

Vyšlo totiž najevo, že bývalý moderátor show Nikdo není dokonalý, může za své problémy z velké části hlavně sám.

Také vás může zajímat ...

Má hluboko do kapsy

„Svěřil se mi, že má v kapse poslední tři stovky. Snaží se sehnat si nějaký kšeft, ať už v televizi nebo někde jinde, ale žádné nabídky se mu nehrnou,“ uvedl jeden z jeho kamarádů s tím, že herec je už úplně zoufalý a vůbec netuší, co s ním bude.

Jeho důchod, který patří k těm vyšším, mu prý pokryje nájem a nějaké ty léky. Moc mu z něho nezbývá. Nějaké rezervy prý má, ale jsou naprosto minimální.

Může si za to sám

„Svým způsobem si za to může sám. V době své největší slávy, kdy se mu peníze valily ze všech stran, zbytečně rozhazoval,“ vysvětluje náš zdroj a přikládá obvinění Krampolovy ženy Hanky (56), že byla schopná za noc v casinu prohrát klidně šedesát tisíc korun. Možná kdyby tehdy myslel na zadní vrátka, mohl se mít dneska jako v bavlnce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...