V čem musí Janda svou ženu pořádně krotit?

Frontman oblíbené české skupiny Olympic Petr Janda (76) si musí doma dávat pěkný pozor na svou o čtyřicet let mladší manželku Alici (36). Ta by se totiž bez velkého přemlouvání ještě vrhla do dalších dětí, ale Petr už na to nemá ani věk, ani náladu.

Také vás může zajímat ...

„Já už další dítko opravdu neplánuji. Trochu se v tom ale neshodnu s Alicí. Ta by rodila ještě ostošest,“ práskl na svou životní partnerku známý rocker. A není divu. Jak on sám tvrdí, dětí se už za svůj život nadělal dost.

Celkem pět. A jeho dvě nejmladší dcery Anežka (9) a Rozárka (6) s poslední třetí ženou jsou skoro stejně staré jako jeho vnučka Maruška (4). Alice má ale na další děti pořád věk a porod byl pro ni prý od začátku až do konce jedním z nejkrásnějších momentů života.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...