V zajetí drsných hádek?

Možná je až příliš aktivní tatínek. Herec Saša Rašilov (47), který se objevuje v seriálu Modrý kód, se stane už počtvrté tatínkem.

Z předchozího manželství s Vandou Hybnerovou (51) má dcery Antonii (20) a Josefínu (25) a se současnou manželkou Lídou (35) má dceru Marušku (2). Těhotenství své manželky si ale užívá daleko víc než ona sama.

Také vás může zajímat ...

Neustále ji totiž má zahlcovat otázkami, přehnaně o ni pečuje a také chce nakupovat pro miminko jen tu nejdražší výbavičku. To Lídě vadí asi ze všeho nejvíc. Jejich finanční situace, kdy jsou téměř bez práce, není moc hvězdná a Saša údajně jen taktak rodinu uživí.

Chce jen to nejlepší

Na nějaké vyskakování teď rozhodně nemají peníze a Lídu občas udivuje, že na to Saša zapomíná. A to jí rozhodně na dobré náladě zrovna dvakrát nepřidá. Rašilov si ale stále stojí za svým a nedbá rad ostatních.

Rašilov zkrátka chce pro svého čtvrtého potomka jen to nejlepší, stejně, jako se to snažil dopřát všem svým dětem. Předtím ale na to nejspíš měl větší úspory, než má teď. Stálý příjem má jedině ze seriálu Modrý kód.

Hraje sice ještě v některých divadelních představeních, ale tam honoráře nedosahují desetitisícových částek za den. Jak chce Saša své plány uskutečnit? Zatím pro to dělá jen to, že všechno, co plánuje koupit, konzultuje se svou manželkou, která z toho je každým dnem víc a víc na nervy.

Posílá ho pryč?

Lídě už někdy skutečně rupnou nervy a manžela zkrátka pošle někam ven s kamarády. Mohou se jít třeba projít nebo se zajít pobavit někam na fotbálek nebo šipky.

Všechno je podle ní lepší, než aby do ní neustále rýpal a pak se oba zbytečně hádali kvůli Lídiným rozhozeným hormonům. Jenže on chce být nejspíš své milované nablízku, jak jen to jde.

Pokud to ale takhle půjde dál, jejich vztah by se mohl do porodu totálně zhroutit. To by určitě ani jeden nechtěl. Lídě by nespokojený manžel rozhodně nebyl příliš užitečný a Saša by pak možná litoval, že ženě nedal chvilku klidu, když byla v pokročilém stadiu těhotenství.

Snad se herec brzy rozhodne pro své sny něco udělat. Možná se k němu dostane nějaká zajímavá nabídka a konečně by mohl začít víc vydělávat. To by oba rodiče měli o starost míň a zase by byl doma klid.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...