Václav Kopta: Lituje, že odstoupil

Rád by se vrátil zpátky do soutěže. Ale má smůlu! VÁCLAV KOPTA (53) totiž musel nedávno odstoupit z taneční soutěže StarDance poté, co se při tréninku vážně zranil. Natrhl si stehenní sval a nemohl vůbec chodit. Dostal berle a čtrnáct dní prý musel odpočívat na lůžku. Teď už mu ale otrnulo a rád by zpět.

Už to ale nejde

Také vás může zajímat ...

Jenže mezitím už si pořadatelé soutěže našli záskok. Je jím RICHARD GENZER (51), který se prý neskutečně těší, až bude moct všem ukázat, jak umí tancovat.

Předvést se ale chtěl i Kopta, a tak prý prosil všude možně, aby se mohl do Star- Dance vrátit. Bohužel už by prý nestíhal přípravu. Od jeho zranění uběhlo několik dlouhých týdnů a nestačilo by, ani kdyby trénoval od rána do večera.Snad se mu zadaří aspoň příště. Pokud tedy nějaké příště, co se týká StarDance, bude.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...