Václav Kopta: Proč pohrdá svou profesí?

Ne každý dělá v životě to, co ho baví a vnitřně naplňuje. Dokonce i Václav Kopta (53) nemá k herectví tak vřelý vztah, jak by si možná všichni mysleli. „Je to strašně nespravedlivé a já mám kvůli tomu k herectví jako profesi velký odpor,“ přiznal Kopta, že herec je vlastně takovou opičkou, která jen čeká na to, kdy ji kdo podrbe za ouškem a pochválí.

Také vás může zajímat ...

Vadí mu také to, že je jako herec moc závislí na zadaní a rozhodnutí jiných lidí a nemůže tolik uplatnit vlastní kreativitu. Na druhou stranu ale musel vědět, do čeho jde, protože takhle herectví funguje prakticky od počátků.

Tyhle uplakané řečičky mohou způsobit jen to, že příště místo role, která mu nesedí, nedostane vůbec žádnou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...