Ve vězení skončí možná až na šest let!

Praskl na něj další průšvih. Je jim to ale fuk!

Nepravomocně odsouzený Tomáš Řepka (44), který má na krku už více problémů, než je pro člověka zdrávo, na tom může být ještě hůře. Na povrch vyplula totiž informace o tom, že v roce 2016 měl údajně spáchat podvod, který ho může dostat do vězení až na šest let.

Bývalý fotbalista měl prý prodat rodinné auto své známé i přes to, že mu vůbec nepatřilo. Mercedes měl být společnosti, která ho odkoupila od exekutorů, kteří ho kvůli velkým dluhům Řepkovi zabavili. Soud bude o této kauze jednat již v říjnu, což může fotbalistu totálně potopit.

Také vás může zajímat ...

Už teď má na krku rozhodnutí o nepodmíněném půlročním trestu za podávání falešných erotických inzerátů jménem své exmanželky, modelky Vlaďky Erbové (37). Nejhorší na tom ale je, že místo toho, aby se začal chovat slušně a konečně uznal vinu, raději se svojí přítelkyní, Kateřinou Kristelovou (38) soudce akorát provokuje.

Kristelová na sociálních sítích ukazuje jak se společně baví, neustále chodí někam za zábavou a také cestují.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama