Věra Martinová: Myslí na vdavky

Po rozvodu znovu pod čepec

Věra Martinová

Královna country VĚRA MARTINOVÁ (57) se v tichosti rozvedla a nyní jí už nebrání nic v tom, aby do chomoutu vkročila podruhé. Před třemi lety zpěvačka opustila po 25 letech svého manžela, hudebníka JAROSLAVA PETRÁSKA (64), a nyní je konečně uzavřené jejich manželství také papírově.„Ano, jsme od konce ledna rozvedení,“ potvrdil Petrásek.

Ještě v roce 2013 přitom plánovala zpěvačka se svým manželem poklidné stáří v jejich rodinném domě v Černošicích. „Jaroušku, miluji tě,“ vykřikovala do světa. Jenže rok se sešel s rokem a vše bylo jinak. Martinová si našla nového partnera ve svém terapeutovi KVĚTOSLAVU ZMRHALOVI (50), který jí původně léčil bolavá záda. Petráska opustila a nakonec ho vypustila i ze své doprovodné kapely.

Také vás může zajímat ...

A teď by se za svého fyzioterapeuta mohla konečně vdát. Uvidíme, jestli se dočká žádosti o ruku a rozeznění svatebních zvonů, nebo si užije trochu Vzdala všechny naděje?

té svobody.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...