Vloupali se jim do domu!

V polovině září bylo během noci u Jaromíra Jágra (46) a jeho partnerky Veroniky Kopřivové (27) nezvykle rušno. Podle všeho je totiž navštívil nezvaný host a pokusil se ukrást jedno z hokejistových luxusních aut.

Také vás může zajímat ...

Ačkoli drobná blondýnka od první chvíle popírá, že by se u nich doma cokoli podobného stalo, fotografie, kterou umístila na sociální síť hovoří jasně. Je na ní zvěčněn policejní technik z kriminálky, který evidentně zajišťuje stopy na černém voze.

Obrázek Kopřivová doplnila o své rozhořčení: „1:20, paráda… Myslela jsem si, že tenhle den už nemůže být náročnější!“. Ovšem kromě toho, že se partnerka hokejové legendy nemohla vyspat se veřejnost víc o celé akci nedozvěděla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...