Vojtek riskuje pro slávu zdraví!

Náročné období teď čeká Romana Vojtka (44), který se jako soutěžící zúčastní druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas. Jenže tím dost hazarduje se zdravím! Patří mezi nejvytíženější české herce.

Hraje v divadlech, točí filmy, účinkuje v muzikálech a moderuje různé společenské akce. A do toho bude zažívat krušné chvíle při trénování na každý díl Tváře. Měl by si dávat pozor, sám nejlíp ví, jak skončil jeho otec. První infarkt sice přežil, ale o pár let později, a to mu ještě nebylo padesát, už to jeho srdce nevydrželo.

Na rakovinu pak v devětatřiceti zemřela jeho matka. „Tenkrát mi bylo šestnáct. Dodnes si vyčítám, že jsem mamince v době její nemoci neuměl více pomoci,“ přiznal Vojtek. Tak hlavně, aby neskončil jako rodiče. Vysoké pracovní nasazení ubíjí každého.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...