Vše je odpuštěno! Chci tě zpátky!

Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) se životních změn opravdu neleká: nedávno odcestovala Dominika Gottová (47) do Finska za manželem, někdejším slavným metalovým muzikantem Timem Tolkkim (54), aby dojednali dlouho odkládaný rozvod, dohodli podrobnosti a oběhli finské úřady.

Také vás může zajímat ...

Jenomže jak se tak dohadovali a trávili spolu čas, dcera slavného zpěváka najednou zjistila, že si vlastně stále rozumějí a že jí hřmotný finský exkytarista stále není lhostejný. Dopadlo to tedy zcela opačně. Domů do Prahy se vrátila s tím, že se vztah pokusí slepit metodou krůček po krůčku a uvidí se, zda to znovu půjde.

Život s Timom Tolkkim nebyl pro Dominiku jednoduchý a spíše jí tahal ke dnu.

Muzikant trpí bipolární poruchou, což kdysi manželství prakticky rozbilo. „V Praze mám práci a bydlení, ale myslím, že pokud nám to bude fungovat, z Česka odejdu,“ říká Dominika, která dříve žila ve Finsku dlouhá léta. Fakt je, že práci v lahůdkářství sežene i tam.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama