Vychvaluje zajíčky

Zpěvačka Marie Rottrová (76) vypadá na svůj věk stále tak úžasně, že by se nemusela bát poměřovat i s o desítky mladšími kolegyněmi. I když se ale údajně necítí věčně mladá, svoji krásu si uvědomuje a má na ni jeden jednoduchý recept.

Také vás může zajímat ...

A to mladého zajíčka. Za její vitalitu může o 16 let mladší manžel, podnikatel Milan Říha (61), kterého si vzala před dvěma lety. „Jsem ráda, že mám mladšího manžela, mladší muži se mi líbí víc než staříci,“ přiznala Rottrová, která tím svým kolegyním doporučuje, aby se také poohlédly po nějakém „kolouškovi“.

Po dlouhé pauze se navíc opět vrátila ke koncertování, což už nikdo neočekával.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...