Vymění Stašová kariéru za roli ošetřovatelky?

Strach o svého tatínka Břetislava Staše (89) provází známou českou herečku Simonu Stašovou (62) po jeho loňském kolapsu, kdy bojoval o život, téměř na každém kroku. Proto se rozhodla ho přestěhovat z Ostravy do krásného bytu v Praze, aby mu mohla být v případě jakékoliv potřeby nablízku.

„Podívejte se, je to už starý pán a potřebuje svůj komfort. Bydlíme od sebe jen pouhých sedm minut,“ svěřila se starostlivá Simona. Může tak kromě své maminky herečky Jiřiny Bohdalové (86) dohlížet i na svého tátu a chodit ho pravidelně navštěvovat.

Jak bude ale Simona stíhat domácí péči o otce a ještě svou milovanou práci? Už takhle odmítá spoustu nabídek na role. A jak se k celé záležitosti kolem svého bývalého muže staví právě Jiřina? „Kdyby bylo cokoliv potřeba, máma určitě pomůže, anebo za tátou zajde,“ prozradila Simona. Bude takhle rodinná spolupráce opravdu fungovat?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...