Využívá svoji kamarádku?

Není to tak dávno, co Lucie Bílá (54) otevřela své divadlo, které nese její jméno. A vypadá to, že s ním má velké plány, hned totiž dala příležitost své kamarádce, skvělé herečce Simoně Stašové (65).

Novou příležitost chytla okamžitě za pačesy

Také vás může zajímat ...

Ta se jejich spolupráce nemůže dočkat. A zřejmě k tomu má pádný důvod. Herečka se totiž netají tím, že má několik vlastních her, které by v divadle ráda zrealizovala. A ať se to Bílé líbí nebo ne, nejspíš jí ve všem vyjde vstříc.

O Bílé je totiž známo, že má velké srdce a neumí moc říkat ne. Dá se tak předpokládat, že Simona bude mít nakonec všechno ve své režii a kdoví, jak to nakonec skončí.

Sama určitě škodná nebude

Ze strany Lucie ale také může jít o velmi vypočítavý krok. Sama totiž moc dobře ví, jaký poklad v Simoně má. Už pěknou řádku let patří Stašová k našim hereckým špičkám, a navíc je velice oblíbená i u diváků.

Je tak víc než jasné, že ať už se Simona objeví v čemkoli, bude pro lidi velkým tahákem. Navzájem si tak mohou dát s největší pravděpodobností opravdu hodně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama