Vzdá se nadobro práce?

Bere si toho až příliš. Jitka Smutná (68) chvíli neposedí na jednom místě.

Nejenže začíná natáčet seriál Hvězdy nad hlavou, kromě toho účinkuje i v divadle a objíždí všemožné akce, kde zpívá a hraje na kytaru. Sama ale poslední dobou přiznává, že už je toho na ni poměrně hodně.

Také vás může zajímat ...

Už léta se potýká s nemocí štítné žlázy, kvůli které se musela vzdát spousty milovaných věcí. A zdá se, že nemoc jí ubírá energii i nyní. Proto začíná uvažovat, že na prahu sedmdesátky svou práci alespoň trochu omezí.

Vypadá to, že má sil na rozdávání, opak je ale pravda

Sice byla celý život zvyklá pořád někde něco dělat, nyní je situace úplně jiná. Kromě toho má velké výčitky, že vůbec nemá čas na svá vnoučata. Její dcera z ní udělala babičku dvou chlapců, syn zase přidal vnučku. A co se týče jí, tak tu měla poslední dobou hodně zanedbávat.

Třeba konečně zjistí, že práce není všechno a že čas strávený s rodinou může být stejně přínosný jako stát na prknech, která znamenají svět. Snad jí to vyjde. Byla by škoda, kdyby se jí kvůli tomu ještě navíc zhoršil zdravotní stav.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...