Yvetta Simonová: Obklopena žárlivci

Na tři osudové muže si zavzpomínala Yvetta Simonová (89). S prvním manželem Františkem Spurným má zpěvačka syna Tomáše (68), který se věnuje divadlu. Manželství však skončilo krachem, protože Yvettin partner nezvládl svou neustálou žárlivost.

Simonová vystupovala s kolegou Milanem Chladilem (†53), tvořili nerozlučnou pracovní dvojici, a pro Spurného to představovalo neřešitelný problém. A velmi podobné to bylo i v případě hudebního skladatele Františka Vomáčky, což byl zpěvaččin druhý muž.

Také vás může zajímat ...

Když se později rozvedli, důvod se jmenoval – Milan Chladil. Třetí partner, dirigent Karel Vlach (†74), měl zas tolik práce, že mu na soukromý život nezbýval čas. „Chodil spát s notami,“ říká smutně Simonová.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...