Yvetta Simonová: Za šaty utratila jmění

Osobní vztah k salonu

Zpěvačka YVETTA SIMONOVÁ (88) tedy umí žít! Už léta si potrpí na jistou poměrně drahou oděvní značku, u níž se léta nechává oblékat. Na tom by jistě nebylo nic špatného, kdyby ji tato vášeň nestála obrovské jmění. Jak totiž nestárnoucí zpěvačka přiznala, za šaty šité na míru mohla mít v dnešní době mnohamilionovou luxusní vilu!

„Můj vztah k tomuto salonu je osobní, jsem jmenovkyní se zakladatelkou salonu, s níž mne pojilo nejen jméno, ale i stejný názor na módu,“ pochvaluje si Simonová, kterou ale před lety zdrtila nečekaná smrt majitelky YVETT AJCHLER. „Ještě týden před její smrti jsme o módě rozmlouvaly v rozhlase,“ vzpomíná Simonová, pro kterou jsou alfou a omegou kostýmy. A pěkně drahé.

.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...