Z čeho se nemůže Hádek vzpamatovat?

Projekce serialu HBO Mamon

Na pokraji svých sil se ocitl herec Matěj Hádek (42) během natáčení populárního kriminálního seriálu Dáma a král. Nejen, že na něho celou noc mířili střelnou zbraní a on musel pobíhat sem a tam chatovou osadou, ale kvůli náročným záběrům bez pauzy ani nezamhouřil oči celou noc.

Na nejnebezpečnější scény, například proskočení oknem ze speciálního cukrového skla, měl sice dubléra, ale nevyhnul se ani válení v kaluži krve a dobře namaskovaným krvavým zraněním, které mu na psychice určitě nepřidaly.

Také vás může zajímat ...

„Zranění působila hodně reálně a herec tomu pomohl i svým unaveným výrazem po probdělé noci na place,“ dodal věrohodný zdroj přímo z natáčení. Zvlášť v posledních dnech, kdy se jako kamarád a kolega Lucky Vondráčkové (38) podílel na jejím novém klipu a zapletl se tak do rozvodových tahanic, si dává větší pozor, kam chodí.

Možná tak podobně jako ve fiktivní kriminálce raději nahlédne za každý roh, když se potuluje večerním městem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...