Za 85 dní si Pauhofová přijde na čtvrt milionu korun

Sexy slovenská herečka Táňa Pauhofová (35) neztrácí čas. Za pouhé necelé tři měsíce si dokáže díky hlavní roli ve špionážním dramatu Ivana Zachariáše (47) Bez vědomí přijít až na čtvrt milionu korun! A nelze jí nic vyčítat.

Kdy jindy než právě teď se musí pohledná zrzka otáčet, když je na filmovém výsluní? Může se totiž taky hodně rychle stát, že přijde nová generace mladších kolegyň a ona už nebude tak oblíbená. Proto se snaží očividně využít každou příležitost než ji o ni připraví konkurence.

Také vás může zajímat ...

Ale rozhodně nebude natáčení žádná sranda. Herečka se totiž bude pravidelně přemísťovat po celé České republice a podívá se kvůli natáčení také do Londýna. Momentálně zůstává otázkou, jestli se svůdná herečka nedá přemluvit ještě k dalším výnosným kšeftům, které by jí mohly do budoucna pořádně zajistit pohodlný život. Peníze ale nejsou na druhou stranu všechno.

Jak se s tím jinak introvertní herečka popasuje?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...