Zachrání krizi Pomejeho a Andrey nemoc?

V maželství zadluženého producenta Jiřího Pomeje (51) a dýdžejky Andrey (28) to poslední dobou moc růžově nevypadá. V médiích se neustále objevují výkřiky, jak je jeden nebo druhý ve vztahu nespokojený a že je rozvod na spadnutí.

Zatímco on se stará o jejich tříapůlletou dceru Aničku a občas vezme nějaký ten menší kšeftík, ona jezdí po hudebních klubech a vydělává peníze. Když si tmavovláska brala producenta, byla přesvědčená, že všechno zvládne, teď ale nejspíš zjišťuje, že si toho vzala na sebe moc.

„Někdy se mi chce brečet z toho, jak to prostě nezvládám. Jak nezvládám kombninovat čas, který chci hrozně strávit prací, protože bych u dýdžejskýho pultu stála hodiny,“ postěžovala si. „Kmitám mezi pračkou, lednicí, vařením, dítětem a prací a nedokážu ten čas sumírovat,“ vysvětluje s nářkem.

Není divu, že Andera ze všeho zkolabovala. Skolila ji silná chřipka a skončila na několik dní s horečkami v nemocnici na kapačkách. Ač je to nemilé, zdá se, že to vztahu s Jiřím prospívá. Manžel o ni najednou láskyplně pečuje, vyřizuje za ni pracovní závazky a doma zastane vše.

Také vás může zajímat ...

.. „Snad to bude dobré,“ doufá Pomeje se starostlivým výrazem. Andreino churavění jakoby dvojici zase sblížilo. Že by tak konečně zažehnali manželskou krizi?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...