Začne přemýšlet o dalším dítěti?

V seriálu Sestřičky Modrý kód připravili scénáristé Adéle Gondíkové (47) krušné chvíle. Možná až příliš bolestně jí její role připomíná život, který chtěla mít.

Postava, kterou hraje, má totiž doma kromě dospívající dcery také malé miminko. A právě to u Adély brnká na citlivou strunu. Není tajemstvím, že s manželem, hercem Jiřím Langmajerem (54) toužila po tom, pořídit si další dítě, on jí to však nedopřál.

Také vás může zajímat ...

Časem se s tím Gondíková smířila, ale z jejího okolí se ozývá, že současná role starou ránu zase otevřela. „Malej Honzík, tedy u nás Olík, je úžasnej, roste nám před očima.

Zatím má Adéla pouze jednu dceru Nelu. Nemusí to být ale konečná.

Byl půlroční, teď už je mu 9 měsíců. Už stojí,” rozplývá se Adéla a je znát, jak moc je s miminkem v náručí šťastná. V realitě už to, bohužel nezažije. Teda aspoň ne jako matka. Malého dítěte v rodině se však díky Langmajerovi přece jen dočkala. Stala se totiž nevlastní babičkou.

„Jirka má dcerku, od které už máme vnoučka. Hrozně rádi se o něj staráme a jsme rádi, když je u nás. Hrajeme si s ním, je to hrozně legrační,” prozradila herečka to, že na svou touhu po dítěti dostala aspoň malou náplast. No a vzhledem k věku její dcery Nely Brouskové (16) není úplně nemožné, že by se do pár let mohla dočkat i vnoučete vlastního.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama