Začněte den pořádným protažením

Co s vámi dokáže desetiminutová rozcvička každý den poránu? Například to, že se vám bude lépe vstávat, nebudou vás bolet záda a za pár týdnů budete ohebnější. Začněte s ranní rozvičkou hned zítra.

Nejdřív ruce a nohy

Také vás může zajímat ...

Hned jak se probudíte, položte se na záda, ruce natáhněte za hlavu a protáhněte levou ruku s pravou nohou tak, že se budete obojí snažit vytáhnout co nejdále směrem od sebe. Pak pokračujte pravou rukou a levou nohou.

Kočičí hřbet

Klekněte si na všechny čtytři a s nádechem se prohněte v zádech, s výdechem se pořádně nahrbte. Opakujte pětkrát.

Nezapomeňte na kyčle

Vleže na zádech pokrčte nohy a chodidla dejte co nejtěsněji k sobě. Pak nechte levou nohu klesnout k levé straně, pravou nohu k pravé. Chodidla se však snažte držet stále u sebe. Ruce si položte na břicho a na pět dob se nadechujte, na sedm vydechujte.

Příprava na nový den

Nyní si stoupněte, chodidla dejte k sobě, ruce nechte podél těla a podsaďte pánev. Párkrát se nadechněte a pak vydechněte. Přejeme krásný start do nového dne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama