Záhadný a příliš rychlý odchod!

Původně prý měla v úmyslu stát se další Saskií Burešovou (74), což zřejmě mělo v praxi znamenat, že za legendární kolegyni převezme jednou poučný televizní nedělní pořad Kalendárium.

Ale k tomu asi nakonec nedojde. Moderátorka Událostí po po čtrnácti letech odešla z České televize. Bylo kolem toho pár slz po květinách a loučení s kolegy, ale Daniela Písařovicová ho nakonec zdárně ustála s tím, že vtipně poznamenala, že jejím dalším působením bude zaměstnání profesionální plačky. Kam odchází ve skutečnosti, ale nepřiznala.

Také vás může zajímat ...

Tělo nešetří

Její žádost prý přišla nečekaně, ačkoli ona sama se k tomuto kroku odhodlávala celý rok. Pak ale žádala o uvolnění „co nejrychlejší“. A to už dělá poněkud záhadný dojem.

Ačkoli ještě nedávno poskytla velký rozhovor, kde působila vyrovnaně i přes současná koronavirová omezení, se kterými se potýkají všichni, další vývoj spíše nastoluje znepokojující otazníky.

Ona se jim snaží předcházet, a snad i proto zmiňuje svou kondici. Daniela je zřejmě velká perfekcionistka a pečuje o sebe po všech stránkách. „Já se během karantény snažím cvičit, chodím běhat, hodně čtu. Každý den se učím na dálku se synovcem angličtinu,“ popisuje pro ilustraci své aktivity. K tomu prý celkem často uklízí, pere, žehlí. Vzorný režim ale neříká nic o jejím rozhodnutí.

Nebylo jí vnuceno vnějšími okolnostmi?

V poslední době působila na obrazovce velice vyhuble.

Předat svou krásu dál…

Nemalujme ovšem čerta na zeď… možná je pravým důvodem snaha založit rodinu. Moderátorka je stále ve věku, kdy lze, a díky lékařské vědě i pravděpodobněji, ještě stihnout i mateřství… Našla konečně někoho, kdo se nebojí toho, jak je k sobě náročná, což, jak sama přiznává, může některé pány poněkud děsit? V roce 1997 zůstala těsně před branami finále soutěže o královnu krásy.

Byla by škoda ji nepředat dál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama