Zalíbil se jí kolega?

Je šťastnou manželkou a matkou dvou dětí. Usměvavá herečka Míša Tomešová (29) se nedávno po dlouhé pauze objevila v seriálu na Primě, což, jak sama přiznala, ji moc baví.

Jejich manželství už nemá být tak idylické

Také vás může zajímat ...

Mimo jiné je velice úspěšnou divadelní herečkou a několik představení dokonce hraje i se svým manželem Romanem Tomešem (32). Jenže v poslední době to má mezi nimi skřípat.

Utíká za jiným?

Známá herecká dvojice se netají tím, že se vzali poněkud v brzkém věku. Oba si nestačili pořádně užít mladých let. Není se proto čemu divit, když si to teď Míša chce vynahradit. A se vším všudy.

V zákulisí seriálu Sestřičky Modrý kód se říká, že má Tomešová tajný románek s pohledným kolegou Petrem Ryšavým (29), se kterým mimo jiné zkouší i jedno divadelní představení. U Tomešů má tak v poslední době docházet k častějším hádkám.

Chce najednou dohnat ztracený čas?

Jak to mají v plánu dál? To zatím nikdo netuší, nicméně by byla škoda zničit rodinu kvůli jednorázovému románku před kamerami.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama