Zase se proslavila… láskou se zajdou

Měla Covid-19 a už je zase fit. „Zpívej, tanči, odpočívej, směj se, buď svůj, žij a leť stále naplno,“ rozvášnila se herečka Erika Stárková, když na sociálních sítích oznámila, že je opět zdravá. Její juchání bylo celkem namístě.

erika starkova

Po prodělané nemoci Covid-19 se těšila, že naváže na natáčení show Tvoje tvář má známý hlas, které předtím svou krizí vážně narušila. Zkolabovala a musela ji odvézt záchranka.

Také vás může zajímat ...

Taky sláva…

Erika není jediná, koho koronavirus v uměleckém světě skolil, a vzhledem k rychlosti, kterou se „bacil“ v druhém kole šíří, lze očekávat, že slavných jmen ještě přibude.

Na podobnou situaci musí být produkce připraveny, Erika byla v tomto směru předvojem. Svým způsobem se na úkor televizního zákulisního dramatu zviditelnila, i když poněkud nežádoucím stylem.

Po odvysílání přelomového seriálu Most! její náhle propuknuvší sláva stagnovala, lze říci, že začala uvadat. Popularitu nelze donekonečna živit jen novinářskými rozhovory a vystupováním v různých talk show.

Tuhle jednoduchou pravdu musí herečka ctít navzdory skutečnosti, že sama prý už patnáct let nevlastní televizor, tudíž samu sebe může sledovat jen obtížně.

Závan Hollywoodu

Ještě loni se zdálo, že má našlápnuto až do Hollywoodu, ale natáčení amerického fantasy seriálu Carnival Row s Orlandem Bloomem (43) v Čechách skončilo, kromě toho její role tu nebyla nijak výrazná.

Erika alespoň mohla začít více hýčkat svou už skoro rok trvající čerstvou lásku s hudebníkem s mongolskými předky, Zayou Ganboldem (26).

Mladý jazzový baskytarista jí dodává nejen energii na boj s viry, ale také pomáhá vyvracet pomluvy, že je představitelka přeoperovaného Pavla, potažmo Dáši z Mostu! skutečně sexuálně netradičně orientovaná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...