Zase se soudí

Britský princ Harry (35) a jeho manželka Meghan Markle (38) se snaží prostřednictvím kalifornických soudů žalovat paparazzi fotografy.

Také vás může zajímat ...

Podle vévodkyně ze Sussexu pořizují nelegálně snímky jejich maličkého syna Archiheho (1). Harry s Meghan tvrdí, že nad jejich sídlem neustále létají drony (malé bezpilotní letouny) a helikoptéry, které jim značně narušují soukromí.

Ačkoli se ani jeden z nich nežádá žádného zvláštního zacházení, domáhají se práva soukromí ve svém domově, jak to zaručují kalifornské zákony. Nejde o jejich první soudní spor, do kterého se za poslední měsíce pustili. Jestli ale uspějí a dočkají se více klidu, se ukáže až v následujících měsících.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...