Závažné rozhodnutí jsem nechala na mrtvé babičce!

Nechtěla jsem zůstat sama, ale nevěděla jsem, kterého ze zájemců si mám vybrat.

Naši předkové, kteří už tu nejsou, mohou stále ovlivňovat to, jak se rozhodneme.

Moje babička pro mě byla někým jako průvodkyní životem. Mohla jsem se jí svěřovat naprosto s čímkoliv a věděla jsem, že mi dobře poradí. S rodiči jsem příliš dobře nevycházela, takže mi babička pomáhala i s mými životními průšvihy. Zemřela, když mi bylo dvacet sedm let; hodně jsem to obrečela.

Také vás může zajímat ...

Měla jsem dvě možnosti

V duchu jsem se k babičce obracela i v průběhu dalšího života. Snažila jsem se zjistit, jak by se na můj problém dívala právě ona. Nejspíš by mi bývala poradila, ať se rozvedu, dříve, než jsem k tomu dospěla já sama. Takhle jsem promarnila několik let života po boku muže, který si to nezasloužil.

Prožila jsem několik dalších vztahů a nikdy jsem to jako samotná matka s dítětem neměla snadné. Vždy to po čase dopadlo rozchodem. Když syn vyrostl a žil svým životem, cítila jsem se najednou hrozně sama.

Dala jsem si inzerát. Mnoho odpovědí mi nepřišlo, dvě mě ale velmi zaujaly. S oběma zájemci jsem se sešla a najednou jsem byla celá zmatená. Předtím bylo v mém životě prázdno a najednou jsem si nemohla ze dvou ctitelů vybrat.

Dostala jsem znamení!

Kamarádka, která se zajímala o ezoteriku, mi poradila, ať udělám rituál, ve kterém se své dávno mrtvé babičky zeptám. Stačila k tomu jen fotografie a u ní zapálená svíčka. Před fotografii jsem měla položit dva papírky. Na každém z nich bylo jméno jednoho z oněch ctitelů z inzerátu.

Uposlechla jsem a provedla jsem to přesně tak, jak kamarádka řekla, i když mi nebylo jasné, jak poznám výsledek. Nechala jsem svíčku pomalu dohořet a u toho jsem usnula. Když jsem se probrala, svíčka už zhasla.

Před fotografií babičky ale už byl jen jeden z papírků. Pochopila jsem, že tohoto partnera si mám vybrat. Byla to dobrá volba, protože sem s ním dodnes, zatímco z toho druhého, jak jsem se pak dočetla, se vyklubal sňatkový podvodník.

Hana R. (58), Prostějov

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama