Závidí kolegovi potomka

Když se jeho nejlepšímu kamarádovi narodil první potomek, byl i on štěstím bez sebe. Moderátor Leoš Mareš (44) svému kamarádovi a kolegovi Patriku Hezuckému (50) syna moc přál a podle něj mu role otce velmi sluší.

Před pár dny Leoš na svém profilu sdílel fotku s malým Oliverem a ta se stala hned druhou nejúspěšnější ze všech. Je vidět, že Leoš má k malému uzlíčku štěstí velmi blízký vztah, a skoro to vypadá, jako by v rukách držel své vlastní dítě.

Také vás může zajímat ...

I jeho samotného to nejspíš trochu rozesmutnělo, protože s manželkou Monikou Koblížkovou (39) se taky už dlouhou dobu snaží o miminko, které jim zatím nebylo dopřáno.

Leoš si oblíbil Patrikova syna

Oba to tak nedávno naznačili v jednom z jejich videí a pro oba je to pochopitelně velmi citlivé téma. I Patrik by si přál, aby měl jeho nejlepší kamarád dalšího potomka, jejich děti by se totiž mohly už odmala kamarádit.

Hezucký je ale rád za to, jaký vztah si Leoš k jeho synkovi vybudoval. Zároveň ale s nadsázkou a humorem tvrdí, že se bojí, aby si ho Mareš nepřivlastnil a chlapeček k němu nepřilnul víc, než by bylo zdrávo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...