Závislá na mobilu?

Neustálé urážky jí zřejmě srážejí k zemi a její blízcí si o ni dělají starosti. Herečka Patricie Pagáčová (31), kterou můžete znát ze seriálu Sestřičky Modrý kód, je v poslední době dost podrážděná.

Od doby, co usedla za porotcovským stolem v pěvecké soutěži SuperStar, si na ni mají lidé ukazovat prstem.

Také vás může zajímat ...

Nepatřila mezi oblíbence, naopak většina diváků ji neustále kritizovala, urážela a někteří dokonce žádali, aby Patricii někdo nahradil. Sice to ustála, ale ani po skonče-ní soutěže nemá mít herečka klid.

Snaží se bránit

Ať už Pagáčová přidá na své sociální sítě cokoli, vždy je někdo, kdo si do ní rýpne. Je jí také předhazováno, že nemá hereckou školu.

Nedávno sdílela fotografii z lodě, kde kormidlovala a měla na hlavě kapitánskou čepici. Vypadala tam šťastně, a tak se chtěla o tento moment podělit.

Hned se však začaly objevovat narážky na její menší poprsí. Tomu se herečka sice ubránila, ale i tak v ní takové komentáře zanechají určitou pachuť.

Podle některých jejích blízkých tráví teď Patricie na sociálních sítích až příliš mnoho času a tím vlastně ubližuje sama sobě. Nejspíš sleduje, kdo jí zase co okomentoval, a tím pádem naráží na nové a nové urážky svojí osoby.

Nedávno herečka dělala rozhovor v rádiu s Alešem Cibulkou (43), který se točil jen kolem internetu, sociálních sítí, a dalších věcí, které s tím souvisejí. Nevydržela totiž ani hodinu v rádiu bez toho, aniž by kontrolovala telefon.

Dělá jí to trhliny v manželství

Její chování se pochopitelně odráží i na jejím manželství s Tiborem Pagáčem (28), který toho začíná mít tak akorát dost.

Jeho žena byla vždy veselá a usměvavá, nedělala si hlavu z toho, kdo o ní co napsal nebo řekl. Teď se ale měla úplně změnit, a Tiborovi se to nelíbí.

Možná začíná litovat toho, že ji v jejím rozhodnutí jít do SuperStar podporoval. Kdyby zůstala jen seriálovou herečkou, asi by měla klid. Hlavní ale je, aby se vše urovnalo a Patricie se netrápila něčím, co nemůže ovlivnit

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...