Zdeněk Svěrák: Došlo i na ostré hádky

Kdy spatří světlo světa?

Jsou u nich konflikty na denním pořádku?

Natáčení zatím poslední ho filmu ZDEŇKA SVĚRÁKA (81) a jeho syna JANA (52) se neobešlo bez komplikací. Došlo i na ostřejší výměnu názorů! Znamená to snad, že další společný film už točit nebudou? Liší se jejich názory na natáčení i samotný film natolik, že spolu už nebudou dál spolupracovat?

Nebo šlo jen o neškodné rozmíšky mezi zkušenějším otcem a jeho synem?

Bojí se zveřejnění

„Samozřejmě jsme se při práci nad scénářem dohadovali, vyměňovali si názory,“ přiznal Zdeněk Svěrák a všechny tím uklidnil. Oběma totiž teď dělá starosti něco mnohem důležitějšího – aby se jejich společný film nedostal na veřejnost dřív než 17. srpna, kdy má naplánovanou premiéru. Lidí, kteří ho chtějí zkopírovat na internet, je hodně!

Také vás může zajímat ...

A to by pro Svěráky byla pohroma.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...