Zdravý nápoj z chilli papriček

Dodávají nám zdravé bílkoviny, obsahují vlákninu, která zpomaluje vstřebávání cukru do těla, mají spoustu vitaminů, pomáhají při hubnutí, a navíc snižují cholesterol.

To a mnohem víc umějí chilli papričky. Oceníte je i v případě, že vás přepadne chuť na sladké nebo trpíte nedostatkem spánku. V kombinaci se zázvorem, špenátem a koriandrem se z tohoto nápoje stane skutečný životodárný nektar.

Také vás může zajímat ...

Navíc vás chilli papričky dokážou i pořádně vypotit. Když máte zvýšenou teplotu nebo vás bolí v krku, jsou nenahraditelným pomocníkem.

Ingredience: 1 chilli paprička, citron, 3–5 cm čerstvého zázvoru, 3 jablka, 3 listy kapusty, 2 hrsti špenátu, 1 svazek petržele, 1 svazek koriandru, případně sladidlo

Správný postup:

Citron omyjte a vymačkejte. Taktéž nastrouhejte i trochu kůry. Zázvor nakrájejte na plátky, jablka omyjte a oloupejte, taktéž omyjte i listy kapusty a špenátu. Všechno vhoďte do mixéru společně s bylinkami. Pokud vás směs bude pálit, můžete pálivost zmírnit lžickou medu anebo agávového či jiného přírodního sladidla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...