Žije rozpolcená mezi dvěma muži

Když se Tatiana Dyková (42) rozváděla se svým mužem Pavlem Čechákem (46), tvrdila, že jí chyběla svoboda.

Dlouho si jí ale nakonec neužila, ostatně má s ním dva syny a jako každá herečka nesnášela samotu, a tak se dala brzy dohromady se svým současným mladým manželem Vojtou Dykem (35) a ke dvěma synům, Cyrilovi (13) a Františkovi (16), přibyl ještě Lojzík (8).

Také vás může zajímat ...
Jsou pro Vojtu dovolené s exmanželem Táni peklo?

Zatímco zpočátku byly vztahy mezi bývalými manželi údajně velmi napjaté, dnes je všechno jinak. „Už spolu jezdíme i na dovolené a trávíme společně svátky,“ pochlubila se herečka, která prý nechtěla po rozvodu o Čecháka přijít jako o člověka.

Je prý ráda, že v jejím životě zůstal. Lituje snad, že se s otcem svých dvou synů rozvedla? Vidí teď zpětně něco, co dřív neviděla, a proto touží trávit v jeho společnosti více času, než je obvyklé?

Otázkou zůstává, co na vřelé vztahy své manželky a jejího bývalého říká její současný manžel. Trpí jí snad všechno jenom proto, aby o manželku nepřišel?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama